اجاره بالابر نفربر | اجاره بالابر مفصلی | یاشاماشین

بدنبال بالابر نفری برای انجام کار خود می باشید؟ پس اجاره بالابر از یاشاماشین بهترین ایده است. اجاره بالابر نفری برای انجام کاری در ارتفاع که فقط چند روز و یا چند هفته طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر و یا حتی نصب داربست می باشد. در یاشاماشین ما بهتر از هرکسی می دانیم که اجاره بالابر از بسیاری از جهات راه حلی مناسب تر است. ما مجموعه‌ای از انواع بالابر نفری شامل بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بالابر ستونی و دیگر انواع بالابر نفر را برای اجاره داریم و خوشحال می شویم که آنها را به شما پیشنهاد دهیم.

اجاره بالابر نفری

ارتفاع دسترسی بالابر: 15 متر

دسترسی افقی: 8.5 متر

ظرفیت بالابری: 230 کیلوگرم

وزن بالابر: 7230 کیلوگرم

مدل بالابر : HA15IP

اجاره بالابر

اجاره بالابر نفربر

ارتفاع دسترسی بالابر: 26.4 متر

دسترسی افقی: 17.5 متر

ظرفیت بالابری: 250 کیلوگرم

وزن بالابر: 15500 کیلوگرم

مدل بالابر : HA26RTJ PRO

اجاره بالابر

بالابر مفصلی با بازوی z شکل تونایی گذر از موانع و دسترسی به محل کار در ارتفاع را بیشتر از هر نوع دیگری از بالابر دارد. بدینصورت که بازوی هر قسمت از بوم می تواند جداگانه حرکت کرده و با قدرت مانور بالا از موانع در هنگام صعود به ارتفاع عبور نماید. طراحی این نوع بالابر آنرا برای عبور از موانع سخت در محیط‌های با فضای کم و باریک ایده‌آل نموده است. بیشتر بالابرهای مفصلی دارای یک بازوی کوچک در انتهای بوم می باشند که به آنها دسترسی بیشتر برای رسیدن به ارتفاع می دهد. بالابرهای مفصلی ما با نیروی محرکه الکتریکی و دیزلی برای انواع محیط‌های کاری در دسترس می باشد. بالابر مفصلی الکتریکی برای فضاهای مسقف و بالابر مفصلی دیزل برای فضاهای بیرونی جهت انواع محیط‌های کار موجود است.

چرا بالابر مفصلی اجاره کنیم؟

کارخانجات صنعتی مانند صنایع فولاد و خودروسازی جهت تعمیر و نگهداری دوره‌ای بدلیل وجود ماشین آلات و لوله‌کشی‌ ها در ساختمان و یا سوله معمولا به بالابر مفصلی برای دسترسی به محل کار و گذر از موانع نیاز دارند. در چنین شرایطی که محیط کار معمولا باریک و دارای موانع برای رسیدن به محل کار باشد بوم لیفت مفصلی بهترین گزینه نسبت به سایر بالابرها برای انجام کار می باشد. همچنین با افزایش سرعت و راندمان کار اجاره بالابر مفصلی باعث کاهش هزینه می شود. اگر به تعمیرات دوره‌ای و فصلی برای محل کار خود نیاز دارید اجاره بالابر مفصلی را بعنوان اولین گزینه در نظر داشته باشید.