اجاره بالابر نفری | اجاره بالابر ستونی | اجاره بالابر نفربر | یاشاماشین

بدنبال بالابر نفری برای انجام کار خود می باشید؟ پس اجاره بالابر از یاشاماشین بهترین ایده است. اجاره بالابر نفربر برای انجام کاری در ارتفاع که فقط چند روز و یا چند هفته طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر و یا حتی نصب داربست می باشد. در یاشاماشین ما بهتر از هرکسی می دانیم که اجاره بالابر از بسیاری از جهات راه حلی مناسب تر است. ما مجموعه‌ای از انواع بالابر نفر شامل بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بالابر ستونی و دیگر انواع بالابر نفربر را برای اجاره داریم و خوشحال می شویم که آنها را به شما پیشنهاد دهیم.

اجاره بالابر

ارتفاع دسترسی بالابر: 10 متر

دسترسی افقی: 3 متر

ظرفیت بالابری: 200 کیلوگرم

وزن بالابر: 2677 کیلوگرم

مدل بالابر : Star 10

اجاره بالابر

اجاره بالابر

ارتفاع دسترسی بالابر: 12.3 متر

ارتفاع بالابر جمع شده: 1.98 متر

ظرفیت بالابری: 136 کیلوگرم

وزن بالابر: 457 کیلوگرم

مدل بالابر : Quick up 12

اجاره بالابر

بالابر ستونی یا عمودبر فرد را در محیط‌های کم عرض برای انجام کار به ارتفاع انتقال می دهد. بالابر عمودبر به راحتی از راهروهای استاندارد عبور می نماید و هر بالابر برای انتقال یک نفر به ارتفاع طراحی شده است. بالابر ستونی در دو نوع خودبر و دستی تولید می شوند و نیروی محرکه بالابری آنها توسط باتری و یا برق تامین می گردد. بالابر ستونی ریلی یا بالابر دستی دارای جک جانبی می باشد و برای جابجا کردن آن از یک نقطه از محل کار به جای دیگر باید آنرا خودتان توسط هل دادن جابجا کنید. بدلیل وزن کم بالابر ریلی را به راحتی می توانید توسط وانت به محل پروژه انتقال دهید. بالابر ستونی خودبر توسط موتور الکتریکی حرکت نموده و قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارد.

چرا بالابر نفری اجاره کنیم؟

پیمانکاران ، سازمان‌ها و ادارات ، مساجد و مدارس می توانند بالابر نفری را جهت انجام کارهای تعمیر و نگهداری اجاره نمایند. از بالابر ستونی می توان در دسترسی به قفسه‌ها در انبارها و فروشگاه‌ها استفاده نمود. تعمیرات برقی ، هرس درختان ، نقاشی و رنگ‌ آمیزی ساختمان ها و بسیاری دیگر از کارهای مرتبط با کار در ارتفاع از مزایای استفاده از بالابر نفری می باشد. شرکت یاشاماشین با اجاره بالابر نفربر در تهران و شهرستان‌ها در خدمت مشتریان گرانقدر می باشد.