اجاره بالابر آکاردئونی | اجاره بالابر نفر | یاشاماشین

بدنبال بالابر نفری برای انجام کار خود می باشید؟ پس اجاره بالابر از یاشاماشین بهترین ایده است. اجاره بالابر نفر برای انجام کاری در ارتفاع که فقط چند روز و یا چند هفته طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر و یا حتی نصب داربست می باشد. در یاشاماشین ما بهتر از هرکسی می دانیم که اجاره بالابر از بسیاری از جهات راه حلی مناسب تر است. ما مجموعه‌ای از انواع بالابر نفر شامل بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بالابر ستونی و دیگر انواع بالابر نفر را برای اجاره داریم و خوشحال می شویم که آنها را به شما پیشنهاد دهیم.

اجاره بالابر نفر

ارتفاع دسترسی بالابر: 10.15 متر

ارتفاع بالابر جمع شده: 2.26 متر

ظرفیت بالابری: 450 کیلوگرم

وزن بالابر: 2330 کیلوگرم

مدل بالابر : Compact 10

اجاره بالابر

اجاره بالابر نفری

ارتفاع دسترسی بالابر: 12.15 متر

ارتفاع بالابر جمع شده: 2.56 متر

ظرفیت بالابری: 450 کیلوگرم

وزن بالابر: 4060 کیلوگرم

مدل بالابر : Compact 12 DX

اجاره بالابر

اجاره بالابر

ارتفاع دسترسی بالابر: 18 متر

ارتفاع بالابر جمع شده: 2.97 متر

ظرفیت بالابری: 500 کیلوگرم

وزن بالابر: 7240 کیلوگرم

مدل بالابر : H 18 SX

اجاره بالابر

بالابر آکاردئونی تنها بصورت عمودی بالابر و پایین می رود و حرکت افقی در ارتفاع ندارد. اما بدلیل پلتفرم بزرگ برای کار همزمان چند نفر بهمراه تجهیزات مناسب است. پلتفرم کار در بالابر آکاردئونی قابلیت گسترش دارد تا فضای بیشتری برای استقرار افراد فراهم نموده و اندکی دسترسی افقی برای رسیدن به محل کار در ارتفاع فراهم می نماید. بالابر آکاردئونی خودکششی در دو نوع نیروی محرکه الکتریکی و دیزلی تولید می شود که معمولا بالابر آکاردئونی الکتریکی عرض کمتر دارد تا به راحتی از فضاهای باریک گذر نماید که برای کار در انبارهای کالا که راهروهای باریک دارند بسیار کارایی دارد و بدلیل استفاده از موتور الکتریکی هیچگونه آلودگی در محیط ایجاد نمی کند. بالابر آکاردئونی دیزل نیز همچون نوع الکتریکی بصورت عمودی صعود می نماید و برای کار در محیط‌های بیرونی مناسب است این نوع بالابرها عموما بصورت دو دیفرانسیل ساخته می شوند تا قدرت بیشتری برای حرکت در مسیرهای سخت و هموار داشته باشند. بالابر آکاردئونی دیزل نسبت به نوع الکتریکی دارای قدرت بیشتر بوده و ظرفیت بالابری آن بیشتر می باشد.

چرا بالابر آکاردئونی اجاره کنیم؟

بالابر خودکششی آکاردئونی برای تعمیرات دوره‌ای ، کار همزمان چند نفر در ارتفاع بهمراه تجهیزات ، تعمیر و بازرسی خطوط برق و تعویض لامپ ، نصب علائم در ارتفاع ، تخلیه و بارگیری در خطوط راه آهن ، دسترسی به قفسه انبارها ، نگهداری سازه‌ها و تعمیر تجهیزات ، بازسازی و تعمیر ساختمان‌ها و محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. کارکرد آسان , قدرت بالا و استفاده همزمان چند نفر به همراه تجهیزات از مزایای بالابر آکاردئونی است. بنابراین اجاره بالابر آکاردئونی را همواره به عنوان گزینه اصلی برای انجام کار در ارتفاع در نظر داشته باشید. یاشاماشین با اجاره انواع بالابر آکاردئونی الکتریکی و دیزل در خدمت مشتریان محترم می باشد.